O mně

VIZÁŽISTIKA JE LÁSKA. JE TO VÁŠEŇ, POSEDLOST, ŽIVOTNÍ STYL. JE TO VÝZVA.

Jmenuji se Lucie Dolejší a jsem blogerka, vlogerka, moderátorka, profesionální vizážistka a stylistka.

Svojí práci miluji. Jsem tu pro Vás, abych změnila Váš život. Právě teď a tady. Kdy jindy? smile

Absolvovala již jsem v roce 2001 kurz vizážistiky a barvové typologie a také kurz „Fotomakeup“ u Asociace vizážistů a stylistů České republiky.

Mou prací je kompletní soukromé i firemní poradenství v oblasti image ženy i muže, celodenní poradenství s doprovodem po nákupech, přednášky, semináře, škola líčení, proměny osobnosti, fotomake-up a styling.

Tři roky v západoněmeckém Frankfurtu mi daly taktéž zkušenosti a moderní pohled na líčení i celkový image člověka. Věřím, že k tomu, aby se člověk stal dobrým vizážistou je potřeba nejen kvalitní kurz, ale především pak notná dávka talentu a citu.

Každá žena nemá cit pro barvy a líčení, mnohdy trvá léta než nalezne svůj styl. A proto jsem tu já, abych Vám pomohla naleznout styl, ve kterém se budete cítit dobře a sama sebou.

Nový image z Vás udělá někoho jiného a přesto zůstanete sami sebou. Vyzdvihne to nejlepší a podpoří Vaši sebedůvěru a úspěch.

Pro Vás a Vaše přítelkyně ráda uspořádám  @@@Make-up party@@@.

Všechny služby můžete získat v podobě dárkových poukazů, např. pro rodinné příslušníky, přátele, kolegy či Vaše zaměstnance.