Make-up party

Máte kámošky, sousedky, známé nebo kolegyně, se kterými chcete zažít pohodovou dámskou jízdu s kosmetikou, s tipy a radami profesionální vizážistky?

Chcete zjistit, co, jak, kam nanést, jak to použít? Jaké barvy jsou to pravé pro vás, jak vybrat správně make-up nebo jak si třeba upravit obočí? Udělejte si pěkný, ženský „babinec“ plný uvolnění, nových informací a zábavy. Zažijte příjemný čas plný kosmetických rad a názorného líčení. Klidně s maskou na obličeji a kávou nebo drinkem v ruce. 

Tuto službu pořádám v pohodlí Vašeho domova (zahrady, kanceláře nebo jiného prostoru dle vaší volby), kde se cítíte přirozeně a nenuceně. 

Ráda zodpovím Vaše dotazy týkající se péče o pleť, poradím, jaká kosmetika je pro Vás vhodná, jaký typ líčení zvolit na den, večer nebo slavnostní příležitost. Nebo vás zajímá, jak se snadno a rychle šťavnatě nalíčit na den nebo naopak výrazně na večerní akci?

Mým cílem je milé dámy, abyste si odpočinuly, vymanily se z každodenního stresu a užily si trochu relaxace a ženské energie.
Za svou krásou chodit nemusíte, ona přijde za Vámi.