Pánové, toužíte po změně?

bond_1Máte pocit, že nastal čas dát Vašemu životu nový směr? Být sám sebou a vědět co Vám doopravdy sluší, v čem vypadáte skvěle a co Vám vůbec nesluší, jaký máte nosit účes, brýle, barvy, střihy, styl oblečení?

Nová služba profesionální vizážistky Lucie Huber je službou šitou na míru jen Vám. U každého klienta se jedná o absolutně individuální přístup. Kromě profesionálních rad a tipů Vás čeká také určení Vašeho typu a doporučení barev a odstínů, vhodných jen pro Vás.

bond_2Dále pak vhodný styl oblékání, účes, brýle, doplňky atd., doporučení oblečení pro různé příležitosti. Profesionální vizážistka Vám ukáže možnosti, jak potlačit Vaše případné fyzické nedostatky a naopak jaké triky vhodně použít pro vyzdvižení Vašich předností. Na přání dostanete také doporučení na velmi dobrou profesionální kadeřnici, na kterou se budete moci obrátit.

Kompletní poradenství pro muže, které trvá kolem tří hodin Vás přijde na 2.490,- Kč a jedná se o jednorázovou službu, kterou nebudete muset nikdy opakovat. Barvy a styl oblečení se již nezmění po zbytek Vašeho života. Takže pánové, dodejte si kuráže a skoncujte s nejistotou kolem svého vzhledu. Právě dokonalá image dělá dokonalého muže! Těším se na Vás.

Vaše vizážistka

Lucie HUBER