Nová generace laků na nehty

Firma Avon Cosmetics uvedla na trh novou, vylepšenou řadu laků na nehty. Laky na nehty Nailwear mají nové, moderní složení založené na technologii „Flexi-Shield“. Jedná se o nejmodernější pružnou technologii, která dodává větší odolnost proti olupování (lak je o 65% odolnější proti olupování než před tím), delší trvanlivost, laky jsou pevnější a déle vydrží (až deset dnů). Barvy jsou syté, mají více lesku, jasu a intenzity, jemně hladký povrch a zdokonalený prodloužený štěteček, díky němuž je aplikace laku mnohem pohodlnější a praktičtější, protože dosáhne až na dno lahvičky.

nehty_1Jaké jsou další kvality nového laku?

  • super lesk a „mokrý“ vzhled nehtů
  • rovnoměrné nanesení a zcela krycí již první vrstva laku
  • složení laku nehty zároveň vyživuje a chrání
  • rychleji zasychá
  • 25 odstínů (studené, teplé, neutrální, s perletí)
  • ke každému z těchto laků existuje odpovídající odstín rtěnky (najdete dle odpovídajícího symbolu se stejným číslem v katalogu Avon)

nehty_2Průzkumy potvrdily, že 32 % žen používá lak na nehty jednou týdně a 21 % žen ještě častěji.

Nové laky Nailwear jsem nechala otestovat svými zákaznicemi a výsledek mne velmi příjemně překvapil. Všechny zákaznice konstatovaly, že jsou laky opravdu zdokonalené a vydrží mnohem déle než laky klasické, neolupují se hned příští den, jak to známe u laků ostatních. Navíc se lak krásně leskne a barva zůstává intenzivní.

Pokud jsou Vaše nehty nekvalitní a „dvojí se“, pak Vám ani tento zdokonalený lak nepropůjčí perfektní vzhled. Nezapomeňte milé dámy, že dokonalým nehtům předchází péče v podobě lázně nehtů, 1x týdně koupel v teplém olivovém oleji, opilování nehtů kvalitním pilníčkem (nejlépe skleněným) a použití podkladového, zpevňujícího laku. Lak nechte dostatečně zaschnout a teprve s odstupem nanášejte lak barevný. Budete překvapeny, jak dlouho Vám lak vydrží.

Přeji Vám upravené a krásně barevné nehtíky.

Vaše vizážistka

Lucie HUBER