Maminky těhulky, vystrčte bříška!

tehulka_2Milé maminky, jak jste jistě pochopily z názvu článku, je určen především Vám nastávajícím maminkám. Bohužel kolem sebe vídám stále častěji těhotné ženy, pro které jakoby skončila péče o sebe samu. Volné mikiny a trička, legíny nebo kalhoty, neupravené vlasy, to je velmi častý jev.

tehulka_1Myslím, že dnes, v době, kdy na našem trhu lze již sehnat pěkné těhotenské oblečení, je to velká škoda. Navíc těhotná žena vyzařuje něco nádherného, pozitivní energii a na mnohé muže působí svůdně. Těhotenství přeci není nemoc, ani nic, kvůli čemu byste se měla vzdát hezkého oblečení a líčení. Naopak, leckterým maminkám může pěstěný vzhled pomoci ke zvýšení sebevědomí, nejedna z nastávajících maminek trpí komplexy ze své „kynoucí“ postavy.

Názory na ukazování těhotného bříška se pochopitelně liší a každá maminka musí sama vědět a cítit, v čem se cítí příjemně. Upravená a nalíčená těhotná žena vždy příjemně potěší, kolemjdoucí lidé (a další těhotné maminky) jí častují úsměvy s pohledem na její bříško. Máte-li bolesti zad, doporučuji Vám pravidelné procházky a plavání, které podporuje také psychiku a působí i velmi příznivě na miminko.

tehulka_4Těhotenské plavky jsou dnes již také k sehnání, dokonce v širokém spektru barev i vzorů a těhotná žena v plavkách na koupališti nebo v bazénu už zaplať pán bůh není raritou. V létě je to pochopitelně s oblečením jednodušší, v obchodech naleznete spoustu jednoduchých šatů různých délek, halenky, trička, kalhoty i velmi moderní „laclové“ sukně sportovního vzhledu.

tehulka_3Doporučuji Vám pohodlné boty, neriskujte lodičky, budou Vás velmi brzy bolet nohy a také nezapomeňte na to, že v těhotenství nohy často otékají.

Ani když jste těhotná se nemusíte vzdávat módních trendů, za předpokladu, že se dají použít i jako „těhotenské“. Ale i speciální oblečení pro těhotné seženete již v módních odstínech i vzorech. Ani extravagantní „outfit“ není zakázán, jste-li ráda středem pozornosti, tak jím zůstaňte!

tehulka_5Používejte lehký make-up, především v letních měsících. Pokud nemáte náladu na zdlouhavé líčení, naličte si jen řasy a rty přetřete rtěnkou nebo leskem na rty. Přidejte trochu růže na tvář pro zdravý nádech a letní, rychlý make-up je hotov!

Odvažte se! Ukažte světu své krásné, oblé bříško, zázrak, který provždy zázrakem zůstane. Neschovávejte ho pod nepěkným vytahaným oblečením a nedělejte ze sebe šedou myš! Buďte krásná i jako těhotná, uvidíte, že pohledy a úsměvy kolemjdoucích Vám budou dělat dobře a Vy se budete cítit sebejistá a krásná!

Přeji Vám nádherná, hebká bříška a krásné vzpomínky na těhotenství!

Vaše vizážistka

Lucie HUBER