Make-up party

NAJMĚTE SI SVOU VIZÁŽISTKU

Kosmetika a ženy patří nerozlučně k sobě. Ženy, které se nelíčí ani nevědí o co v životě přicházejí. Ženská krása je dokonalá zbraň. A nezapomeňte, že každá žena MŮŽE být krásná…

liceni_5Pořádám party přímo u Vás doma. Nikdy jste nebyly u profesionální vizážistky? Bály jste se, bylo Vám trapně? Proto pořádám party v pohodlí Vašeho domova, kde se cítíte přirozeně a nenuceně. Nikdo se na Vás nebude divně dívat a už vůbec nebudete muset složitě vysvětlovat, co vlastně chcete. Od toho jsem tu já, Vaše vizážistka.

desatero_2Společně s kamarádkami si můžete uspořádat party pouze pro Vás, ženy. Zažijete pěkný, příjemný čas plný kosmetických rad, názorného nalíčení, určení typu, doporučení barev, které by neměly chybět ve Vašem šatníku. Poradím, jaké barvy Vás budou opticky dělat starší, unavenou, nevýraznou, tedy ty, které jsou pro Vás nevhodné. Budete si moci prohlédnout veškerou kosmetiku, kterou používám.

liceni_8Ráda zodpovím Vaše dotazy a poradím, jaká dekorativní kosmetika je pro Vás vhodná, jaký typ líčení zvolit na den, večer, slavnostní příležitost, jak se snadno nalíčit.

Udělejte si s kamarádkami, kolegyněmi či známými pěkný, ženský „babinec“ plný uvolnění, nových informací a zábavy. Společné chvíle Vás přiblíží, získáte tipy, jak se ještě více líbit.

liceni_1Mým cílem je milé dámy, abyste si odpočinuly, vymanily se z každodenního stresu a užily si trochu relaxace.

Proč se chodit společně bavit jen do restaurací, klubů a divadel? Za svou krásou chodit nemusíte, ona přijde za Vámi!

Již nikdy se Vám nestane, pokud budete dbát doporučení, že budete váhat o tom, jakou barvu šatů si koupit, jaký vzor. Žádná prodavačka Vás už nepřemluví ke koupi něčeho, co se na Vás nebude hodit. Již nebudete váhat při líčení, jaké stíny jsou ty pravé.

Od 3 do 8 osob. Při vyšším počtu, který je nutno konzultovat, se mění cena i potřebný čas.

Ceník make-up party

lu_liceni